ArtKit کیت هنری

جامعه رسانه در فراق یك پیشكسوت

جامعه رسانه در فراق یك پیشكسوت كیت هنری: جامعه رسانه ای یكی دیگر از همكاران پیشكسوتش را از دست داد. صفر خواجوی راد، روزنامه نگار و طنزپردازی كه سابقه سال ها فعالیت در روزنامه های مختلف را داشت، مدتی پیش فوت كرد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، زنده یاد صفر خواجوی راد سال ۱۳۱۹ به دنیا آمد و مدتی پیش نیز برای همیشه راهی سفر ابدی شد. روزنامه نگار پیشکسوتی که خیلی از اهالی قلم و رسانه او را با مطلب های طنزآمیزش می شناختند. البته نگارش چنین نوشته هایی برای روزنامه نگاری که سابقه فعالیت در نشریه «توفیق» را داشت، چندان هم دور از انتظار نبود. هرچند او علاوه بر نشریه «توفیق»، سابقه همکاری با روزنامه های دیگری همچون «اطلاعات»، «ایران» و «همشهری محله» را داشت.
همکارانش از او با برشمردن صفات خوب یاد می کنند. مردی که بگفته نزدیکانش به ساده زیستی و باایمانی شهره بوده است.
فرزام شیرزادی، روزنامه نگار نیز به دنبال درگذشت زنده یاد صفر خواجوی راد، با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «صفر خواجوی راد، یکی از دوست داشتنی ترین روزنامه نگاران و ویراستاران پیشکسوت مطبوعات، از بین ما رفت. خاطرات بکری از مدرسه دارالفنون داشت. سال ها در روزنامه اطلاعات و مجله توفیق ویراستار و طنزپرداز بود و از سال ۸۲ تا ۹۵ با وی در همشهری محله همکار بودم.
بسیار با مرام و فروتن بود. با آنکه من از او سی و هفت سال کوچکتر بودم، هر دو سه ماه یک دفعه زنگ می زد و حال و احوال می پرسید و مرا شرمنده می کرد. دوست داشتنی، بی ادعا و خوش حافظه و طناز بود. یادش گرامی و روح نازنینش شاد.»
منبع:

1399/08/03
20:53:38
5.0 / 5
1415
تگهای خبر: رسانه , روزنامه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری