ArtKit کیت هنری

لطمه شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان در شكلات تلخ

لطمه شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان در شكلات تلخ كیت هنری: برنامه شكلات تلخ به تهیه كنندگی و كارگردانی مجتبی احمدی شنبه 22 شهریور به لطمه شناسی اعتیاد در خانواده ایرانی و تأثیر آن بر فرزندان می پردازد.به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه «شکلات تلخ» اظهار داشت: در ادامه پرداختن به لطمه های اجتماعی موثر بر از هم گسیختگی خانواده ایرانی این هفته به سراغ اعتیاد رفتیم که یکی از محوری ترین دلیلهای موثر در از هم پاشیدن کانون خانواده و حتی پدیده کودکان کار و خیابان است.
وی بیان کرد: باتوجه به اهمیت موضوع و لطمه های ناشی از اعتیاد که در سال های اخیر آمار و ارقامی متفاوت به خود گرفته است و نمودار موجود نشان از این دارد که گرایش دختران در سال های اخیر به اعتیاد بیش از گذشته است و حتی کارشناسان معتقدند سن اعتیاد نیز در سال های اخیر کاهش داشته است. بدین جهت با کارشناسان و پژوهشگران حوزه اعتیاد و البته افراد لطمه دیده این مقوله در برنامه امروز شنبه ۲۲ شهریور به گفتگو نشستیم.
تهیه کننده برنامه «شکلات تلخ» توضیح داد: در برنامه های این هفته تصمیم داریم، زوایای مختلفی را درباب گرایش به مواد مخدر، تأثیر والدین بر اعتیاد فرزندان، چگونگی دستیابی فرزندان به مواد مخدر، شرایط روحی و روانی مصرف کنندگان و راهکاری های موثر در ترک و دوری را بررسی و تحلیل نماییم.
وی بیان کرد: در این برنامه که با حضور اقطار کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد و یک فرد نجات یافته که این روزها بعنوان مشاور در یکی از مراکز فعالیت می کند و چند فرد درگیر از سنین مختلف تولید شده است مقرر است داستان اعتیاد را شاید قابل لمس تر از دیگر بسته های رسانه ای با مخاطبمان درمیان بگذاریم.
احمدی در آخر اظهار داشت: در برنامه روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه به بحث اعتیاد در مشاغل مختلف همچون رشته های مختلف ورزشی، هنری نیز خواهیم پرداخت.
برنامه «شکلات تلخ» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روزهای شنبه و سه شنبه حوالی ساعت ۱۳: ۳۰ و روزهای یکشنبه و چهارشنبه ۳۰ دقیقه بامدادان با اجرای مهدی اسماعیل تبار، روانشناس فرهنگی روی آنتن می رود.


منبع:

1399/06/22
13:01:01
5.0 / 5
1652
تگهای خبر: رسانه , كارگردان , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری