ArtKit کیت هنری

برگزاری كنسرتهای آنلاین نواحی و اقوام ایرانی

برگزاری كنسرتهای آنلاین نواحی و اقوام ایرانی به گزارش كیت هنری اولین دوره كنسرتهای آنلاین موسیقی نواحی ایران از ۲۳ تا ۲۶ مردادماه، در بازار بزرگ ایران برگزار می گردد.


به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، نخستین دوره کنسرتهای آنلاین موسیقی نواحی با حمایت دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری بنیاد رودکی توسط انجمن موسیقی ایران برگزار می گردد.
این مجموعه کنسرتهای آنلاین که در تاریخ مقرر، از راه صفحه مجازی انجمن موسیقی ایران و رسانه «هفدانگ» پخش می شود، دو اجرا در ساعت ۲۱ و ۲۱: ۴۵ خواهند داشت.
تاریخ و عنوان نخستین دوره کنسرتهای آنلاین موسیقی نواحی ایران به ترتیب زیر اعلام شده است:
نخستین اجرای موسیقی نواحی در روز پنجشنبه ۲۳ مرداد، با هنرمندی خداداد شکل زهی و فاروق رحمانی از هنرمندان سیستان و بلوچستان شروع می شود و سپس ساعت ۲۱: ۴۵ حیدر سلمانی و حیدر احمدی از هنرمندان بوشهر، اجرای برنامه خواهند داشت.
روز جمعه ۲۴ مرداد در ساعت ۲۱ سید آرش شهریاری و میلاد داول به اجرای موسیقی کرمانشاهی می پردازند و ساعت ۲۱: ۴۵ احسان عبدی پور و بابک پیمانی از هنرمندان لرستان، میزبان مردم خواهند بود.
در سومین روز، یعنی شنبه ۲۵ مرداد، علی درافشان و غلام رسول صوفی از هنرمندان شرق خراسان، ساعت ۲۱ به اجرای برنامه می پردازند و ساعت۲۱: ۴۵ همان روز، هنرمندان خوزستانی، احمد بیت سیاح و سعید سیاحی، مردم را به اجرای یک موسیقی محلی مهان خواهند کرد.
در آخرین روز، یکشنبه ۲۶ مرداد ابتدا در ساعت ۲۱، ایوب سعیدی به اجرای موسیقی شمال خراسان می پردازد و در اجرای دوم یعنی ساعت ۲۱: ۴۵ سونار نچاری و پانیذ ستاری با اجرای موسیقی آذری، هنرنمایی می کنند.
منبع:

1399/05/22
22:25:38
5.0 / 5
1930
تگهای خبر: جشن , رسانه , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری