ArtKit کیت هنری

یك خبر خوب برای ایثارگران

یك خبر خوب برای ایثارگران به گزارش كیت هنری معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برطرف شدن مشكل بیمه ایثارگران اطلاع داد و اضافه كرد: هفته آینده با امضای تفاهمنامه ‎ای، مجموعه تأمین اجتماعی به جای بیمه دی طرف قرارداد ما خواهد شد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، سعید اوحدی که امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران حوزه ایثار وشهادت و در جهت گرامیداشت روز خبرنگار سخن می گفت، اضافه کرد: آقای محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بنده اطمینان داده که ظرف دو هفته آینده مشکلات بودجه ای بیمه دی حل شده و ایثارگران در مورد پرداخت بیمه مشکلی نخواهند داشت.
اوحدی همینطور در مورد برخی صحبت ها در مورد سهمیه دانشجویان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: هیچ مرجعی حتی شورای عالی انقلاب فرهنگی نمی تواند در قانون وضع شده مجلس در ارتباط با سهمیه ایثارگران در دانشگاه ها تغییری ایجاد کند.
در این مراسم، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن قدردانی از فعالیت خبرنگاران در همه عرصه ها، بخصوص تولید محتوا در حوزه ایثار و شهادت از خانواده شهید صارمی و شهید افشار و زنده یاد روح الله رجایی تجلیل نمود.
در این مراسم، محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی در این مراسم اظهار داشت: اساس زندگی ما با معرفت معنا پیدا می کند و ماندگاری ما هم به معرفت هست.
وی افزود: امروز کسی نیست که نقش جریان اطلاع رسانی را انکار کند. هر یک از ما به شکلی خبرنگار هستیم و در واقع امروز میلیارد خبرنگار در دنیا در حال جمع آوری، پردازش و انتشار اخبار و اطلاعات هستند و هر کسی که تلفن همراه دارد هر ساعت شبانه روز این نقش را ایفا می کند.
خدادی یادآورشد: امروز جامعه خبرنگاری به قدری گسترده است که زمان و مکان ندارد و از سوی دیگر با عنایت به امکانات موجود هزینه ها به حداقل رسیده است. ماهیت این اتفاق به این برمی گردد که رسالت بشر همین است و این فرصت در بستر تکنولوژی در اختیار همه قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: در ایران وضعیت ما با سایر نقاط جهان متفاوت می باشد چون ما با انواع و اقسام هجمه های رسانه ای مورد هجوم قرار گرفته ایم. در پنج کشور دنیا اتاق های خبر به زبان فارسی به صورت ۲۴ ساعته با هدف در هم شکستن استقلال، هویت و ماهیت و عقیده مردم ایران فعالیت می نمایند اما خوشحالم سربازان گمنام کشور در عرصه رسانه یعنی خبرنگاران تا حد جان تلاش می کنند که آخرین این تلاشگران مرحوم روح الله رجایی بود. همینطور باید از شهید محمود صارمی یاد کنم که ۴۸ ساعت پیش از شهادتش در طبقه ششم ایرنا همدیگر را دیدیم.
خدادی در بخش دیگر سخنانس با اشاره به شیوع کرونا اظهار داشت: کرونا دو لایه دارد. یکی زحمات سخت و طاقت فرستای کادر درمانی و لایه دیگر عرصه اطلاع رسانی است و پیش از اثبات وجود کرونا در کشور خبرنگاران یک ماه پیش از آن در این حوزه اطلاع رسانی می کردند. همه کسب و کارها تعطیل شدند اما خبرنگاران در کنار کادر درمانی ظرفیت خودشان را بالا بردند. هیچ رسانه ای نه تنها تعطیل نشد بلکه ظرفیت شان افزایش یافت حتی روزنامه ها. رسانه ها در جهت مقابله با کرونا درکشور مشارکت ایجاد کردند که نمونه آن حضور نیافتن مردم در طبیعت برای سیزده بدر یا نرفتن به مسافرت برای جلوگیری از شیوع کرونا بود.
این خبر تکمیل می شودمنبع:

1399/05/14
14:27:09
5.0 / 5
2194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری