ArtKit کیت هنری

نمایشگاهی از تصاویر نسخه نفیس خمسه نظامی

نمایشگاهی از تصاویر نسخه نفیس خمسه نظامی به گزارش كیت هنری مراسم رونمایی از نسخه خمسه نظامی كه قرار بود یكشنبه (۲۵ خرداد ماه) برگزار شود، به زمان دیگری موكول شد، البته نمایشگاه تصاویر برگزیده این نسخه ۲۵ خرداد ماه دایر می شود.


به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نسخه نفیس و پرارزش خمسه نظامی معروف به «خمسه شاه طهماسبی» که با مساعدت شهرداری تهران انتشار یافته است، با تعویق در زمان برگزاری، به صورت زنده در تارنمایی که نشانی آن متعاقباً اعلام خواهد شد، رونمایی می شود. اما نمایشگاه تصاویر برگزیده این نسخه از عصر یکشنبه، ۲۵ خرداد در موسسه فرهنگی هنری صبا با رعایت نکات بهداشتی دایر می شود.
در این نمایشگاه ۴۰ تصویر برگزیده به کتابت شاه محمود نیشابوری، استاد نستعلیق و نگارگری و استادانی بی بدیل چون سلطان محمد، آقا میرک اصفهانی، میرزا علی، میرسید علی، مظفرعلی و محمد زمان به نمایش در می آید.
فرهنگستان هنر این مراسم را به علت حفظ و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی برای عموم علاقه مندان به صورت زنده در نشانی تارنمایی که متعاقبا اعلام می شود، برگزار خواهد نمود.
همینطور نمایشگاه آثار برگزیده از ۲۵ خرداد، ساعت ۱۷ تا ۱۹ در موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر دایر می شود.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا چهارشنبه ۴ تیرماه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به موسسه فرهنگی هنری صبا به نشانی خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ رجوع کنند.
1399/03/23
15:33:18
5.0 / 5
2468
تگهای خبر: تصویر , كتاب , موسسه , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری