ArtKit کیت هنری
مدیركل ارشاد گیلان:

سینمای جوان نیازمند مدیریت پویا و با انگیزه است

سینمای جوان نیازمند مدیریت پویا و با انگیزه است به گزارش كیت هنری مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینكه حذف هنرمندان گیلانی از سینمای ایران این حوزه را بی هویت می كند، اظهار داشت: سینمای جوان نیازمند مدیریت پویا و با انگیزه است.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، فیروز فاضلی ظهر سه شنبه در مراسم تجلیل از فیلم سازان جوان گیلانی در سالم جلسات اداره کل ارشاد با تاکید بر اینکه جوانان هنرمند باید آرمان های خودرا دنبال کنند، اظهار نمود: واژه هنر در آثار افلاطون بعنوان «تخنه» مطرح می شود و دو نوع برخورد با آن وجود دارد.
وی با اعلان اینکه تکنیک ها آموختی است اما بخش های که دارای ضرب آهنگ به درون هنرمندان بستگی دارد، اضافه کرد: وجود همین تفاوت ها سبب زیبای کار می شود نبود آن و تنها کپی برداری هنرمند را به مرحله انتهایی کار خود می رساند.
مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه حذف هنرمندان گیلانی از سینمای ایران سبب می شود که سینمایی ایران بی معنا و بدون هویت شود، اظهار داشت: هر مجموع با نقد پویا می شود برای اینکه نقد هم سبب نزدیکی هنرمندان به دنیا واقعی شده و هم مسئولان و متولیان را به پیگیری بیشتر برای رفع مشکلات هنرمندان ترغیب می کند.
وی با اعلان اینکه در امور سینمایی همراهی و تعامل خوبی وجود دارد، اظهار داشت: اداره کل ارشاد گیلان همیشه تلاش نموده از تمام زیر مجموعه خود خصوصاً هنرمندان حمایت های لازم را انجام دهد و همچنان نیز برای رفع مشکلات این حوزه تلاش خواهدنمود.
فاضلی با تاکید بر اینکه سینمای جوان نیازمند مدیریت پویا و جوان است، اشاره کرد: وجود اختلاف سلیقه، نقد و انتقاد در سینماگران جوان امری طبیعی و در امتداد رشد این حوزه است.
وی با اعلان اینکه مرحله اکران فیلم های تولیدی در داخل استان باتوجه به وجود دو سالن نمایش دشوار است، اظهار داشت: ظرفیت های بالای هنری استان سبب شده همیشه برای نمایش آثار در این دو سالن رقابت وجود دارد.
مدیر کل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه می توانیم دراین زمینه از ظرفیت سینمای جوان استان استفاده نمائیم، اظهار نمود: در بحث برگزاری جشنواره ها ما حمایت ها و کوشش های لازم انجام خواهیم داد.
وی به موضوع اطلاع رسانی و رسانه ای کردن آثار تولید شده، به ظرفیت های گیلان در بخش رسانه ای اشاره نمود و اظهار داشت: در این عرصه با مشکلی مواجه نیستیم و می توانیم از ظرفیت فعالان رسانه ای گیلان بهره گیری شویم.
فاضلی با تاکید بر اینکه دیدن شدن ذات هنر است و هنرمندان نیازمند معرفی آثار تولیدی خود برای ادامه مسیر هستند، افزود: این یک موضوعی فطرتی در همه انسان خصوصاً هنرمندان است که در این بخش نیز ما حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.
وی با اعلان اینکه برای جلب حمایت های دستگاهی از طرف اداره کل ارشاد بطور قطع پیگیری های لازم انجام می شود، اظهار داشت: پشتیبانی از هنرمندان وظیفه اداره کل ارشاد بعنوان متولی حوزه فرهنگی و هنری است.

1399/03/20
21:12:03
5.0 / 5
2268
تگهای خبر: اكران , جشن , جشنواره , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری