ArtKit کیت هنری

انتشار فراخوان جایزه كتاب سال دانشجویی

انتشار فراخوان جایزه كتاب سال دانشجویی به گزارش كیت هنری فراخوان بیست و هفتمین دوره جشنواره ملی «كتاب سال دانشجویی» منتشر گردید.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، این جشنواره هر سال همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای دانشگاهی کشور، شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه، معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی و تقویت بنیه علمی دانشجویان با همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.
دانشجویان تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح ۲ و ۳ می توانند آثار خویش را به تعداد نامحدود در شش گروه اصلی فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و دامپزشکی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
شرایط شرکت در جشنواره
همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر،
دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشرشده،
اعلام وصول از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،
انتشار کتاب در ابتدای سال ۹۷ تا آخر ۹۸،
ثبت نام اینترنتی، ارسال دو جلد از کتاب به دبیرخانه و ارسال نسخه ای از متنِ زبان اصلی آثار ترجمه شده.

همینطور دانش آموختگانی که حداکثر یک سال بعد از فارغ التحصیلی، کتاب خویش را در بازه زمانی (۹۷-۹۸) به چاپ رسانده اند هم می توانند در جشنواره شرکت نمایند.
کتاب های الکترونیک ارسال شده به دبیرخانه جشنواره هم باید دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام باشند.

آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزیده ای که توسط بیشتر از یک نفر تألیف یا ترجمه شده اند، صرفاً یک جایزه تعلق خواهد گرفت.
بخش ویژه کتاب سال دانشجویی

بخش ویژه بیست وهفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی به موضوعات «مطالعات رسانه»، «مطالعات فرهنگی» (شامل اقتصاد فرهنگ، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ دانشگاهی)، «آسیب های اجتماعی»، «اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی»، «مدیریت بحران» و «اخلاق حرفه ای» اختصاص دارد.

دانشجویان مولف و مترجم تا ۳۱ تیرماه سالجاری فرصت دارند تا آثار خویش را به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند.


ناشران هم می توانند آثار دانشجویی خویش را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه جشنواره کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند. در آیین اختتامیه جشنواره از ناشرانی که برپایه ملاک های دبیرخانه، بهترین شکل مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته اند، تجلیل خواهد شد.

همینطور در مراسم پایانی این جشنواره جوان ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم معرفی خواهد شد و مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.


علاقه مندان می توانند بعد از ثبت نام از راه سامانه اینترنتی به نشانی www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۷۲، صندوق پستی: ۱۱۶۳-۱۳۱۴۵ سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس بگیرند.

با عنایت به ضرورت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، شرکت کنندگان باید بعد از ثبت نام الکترونیکی (که از ۲۳ فروردین ماه آغاز شده)، نسخه فیزیکی کتاب خویش را تنها در بازه زمانی ۱ تا ۳۱ تیرماه (به شرط اعلام وضعیت عادی توسط ستاد ملی کرونا) به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. بدیهی است آثاری که پیش از این تاریخ به دبیرخانه ارسال شود، توسط دبیرخانه دریافت نخواهد شد.1399/02/07
18:28:11
5.0 / 5
2642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری