ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری تأیید شد؛

یك استعفای ناگهانی در مدیریت تئاتر

یك استعفای ناگهانی در مدیریت تئاتر به گزارش كیت هنری شهرام كرمی مدیركل هنرهای نمایشی ارشاد در اقدامی ناگهانی اعلام نمود كه به علت محدودیت های مالی و ساختاری در مدیریت تئاتر، از سمت خود استعفا داده است.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، شهرام كرمی مدیركل هنرهای نمایشی كه با انتشار متن كوتاهی در صفحه اینستاگرام خود خبر از خداحافظی اش از این اداره كل داد، درباره این تصمیم ناگهانی و علل آن به خبرنگار مهر اظهار داشت: مأموریت ۲ ساله من در اداره كل هنرهای نمایشی به پایان رسیده است و این را كه تنها تا آخر سال در اداره كل هنرهای نمایشی خواهم بود به معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حدود ۴ ماه پیش اعلام نموده بودم.
وی افزود: اوایل ماه اسفند هم به صورت كتبی مبحث آخر مأموریت خویش را به معاون هنری یادآوری و تاكید كردم.
مدیركل هنرهای نمایشی درباره علل خود برای استعفا خاطرنشان كرد: با عنایت به مسئولیت دشواری كه حوزه هنرهای نمایشی دارد و مطالبه بر حق هنرمندان، محدودیت هایی كه اعتبارات و ساختار اداره كل هنرهای نمایشی برای فعالیت مؤثر و نقش حمایتی دارد، از سمت خود استعفا دادم.
كرمی درباره وضعیت تعهدات مالی اداره كل هنرهای نمایشی به گروه های تئاتری با عنایت به استعفای وی، تاكید كرد: تا زمانی كه مسئول جدید اداره كل هنرهای نمایشی مشخص شود، پیگیر تمام مطالبات تئاتری ها هستم ضمن اینكه كارهای اداری این امر انجام شده و تنها منتظر پرداخت اعتبار هستیم. به محض پرداخت نخستین اعتبار از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطالبات تئاتری ها پرداخت می شود.
وی در انتهای سخنان خود اظهار نمود: احساس كردم كه دیگر نیروی لازم و كافی برای خدمت رسانی در اداره كل هنرهای نمایشی را ندارم و باید نیروی جدیدی وارد این حوزه شود. باید از همه همكارانم، معاون هنری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی كه طی این ۲ سال فعالیت به من كمك كردند قدردانی كنم و پس از این هم هر جا كه باشم بعنوان یك خدمتگذار در خدمت تئاتر و هنرمندان تئاتر خواهم بود.
شهرام كرمی دقایقی قبل در متن خداحافظی خود از اداره كل هنرهای نمایشی، در اینستاگرام خود نوشت: «ماموریت من در این مركز به پایان رسید. افتخار من بود در این مدت خدمتگزار خانواده خود باشم. در این دو سال از هیچ تلاشی برای خدمت به تئاتر و این مسئولیت دشوار دریغ نكردم. سختی كار زیاد بود و من بابت همه كاستی ها پوزش می خواهم. هنرمندان و همكاران در این كار با صبوری و گذشت به من كمك كردند. امیدوارم جامعه هنرمندان تئاتر كه شایسته بهترین تكریم و عزت هستند با حضور یك فرد مسئول شاهد بهترین اتفاق های این حوزه در آینده باشند.»

1398/12/24
16:03:30
5.0 / 5
3114
تگهای خبر: آینده , تئاتر , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری