ArtKit کیت هنری

اردوهای راهیان نور یكی از الگوهای گردشگری اسلامی است

اردوهای راهیان نور یكی از الگوهای گردشگری اسلامی است به گزارش كیت هنری رئیس سازمان بسیج مستضفعین اظهار داشت: هم اكنون هزاران پایگاه مقاومت بسیج در سراسر كشور وجود دارد و هر مسجد و پایگاه مقاومت بسیج می تواند یك كاروان راهیان نور یا اربعین حسینی تشكیل دهد.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا سلیمانی در جلسه قرارگاه مركزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینكه كارهای مفید و بهادار ای در اردوهای راهیان نور شكل گرفته است، گفت: همه ساله شاهد رشد كمی و كیفی برگزاری اردوهای راهیان نور در سراسر كشور هستیم و یكی از مبانی جملات حضرت آقا كه فرموده اند «راهیان نور فناوری استخراج گنجینه دفاع مقدس است»، این است كه راهیان نور همه ظرفیت ها را متناسب با نیازهای روانی، نشاط و هیجان جامعه به همراه دارد.
وی ترویج سبك زندگی ایرانی-اسلامی را یكی دیگر از اهداف اردوهای راهیان نور برشمرد و اشاره كرد: هر مكتبی دارای سبك خاصی جهت زندگی انسان هاست و مكتب ما كه برگرفته از اسلام ناب محمدی و فرهنگ سالار شهیدان مقابل السلام است، سبك دینی و اسلامی دارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به دیدار اخیر مداحان دوده مقابل السلام با رهبرمعظم انقلاب اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: امام خامنه ای در این دیدار خطاب به مداحان دوده مقابل السلام فرمودند كه شما باید متناسب با فرهنگ دینی، جامعه را هدایت كنید و در جملاتش به لزوم ترویج سبك زندگی ایرانی-اسلامی در كشور تاكید نمودند.
سردار سلیمانی با اشاره به اینكه تقویت بیشتر از پیش اردوهای راهیان نور جزو اولویت های بسیج شمرده می شود، اظهار نمود: بسیج در جنگ نرم، باید كنشی عمل كند نه واكنشی و به همین دلیل، یكی از اصلی ترین اولویت های بسیج در سال 99 تقویت پایگاه های بسیج سراسر كشور است و همین موضوع می تواند به تقویت سبك زندگی ایرانی-اسلامی در محله ها كمك نماید.
وی با اشاره به اینكه زوار راهیان نور، دانشجویان دانشگاه دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: تقویت پایگاه های بسیج سراسر كشور می تواند به توسعه گردشگری اسلامی در كشور كمك نماید و اردوهای راهیان نور یكی از الگوهای گردشگری اسلامی است.
سردار سلیمانی افزود: هم اكنون هزاران پایگاه مقاومت بسیج در سراسر كشور وجود دارد و هر مسجد و پایگاه مقاومت بسیج می تواند یك كاروان راهیان نور یا كاروان اربعین حسینی تشكیل دهد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه اشاره كرد: تقویت هیئت های اندیشه ورزی در راهیان نور اهمیت زیادی دارد و می تواند قابلیت های جدیدی برای اردوهای راهیان نور متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به همراه داشته باشد.
سردار سلیمانی، تشییع پیكر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را یكی از مراسمات باشكوه در كشورمان برشمرد و اضافه كرد: مردم سراسر كشور در این مراسم سنگ تمام گذاشتند و همه روزه شاهد حضور تعداد زیادی از مردم در مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم.
منبع:

1398/11/28
13:52:23
5.0 / 5
4143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری