ArtKit کیت هنری
به مناسبت روز جهانی مهاجران؛

فیلم تئاتر مهاجران رونمایی می شود

فیلم تئاتر مهاجران رونمایی می شود كیت هنری: آیین رونمایی چهار اثر از گروه تئاتر نقش خیال به سرپرستی حسن علیكرمی در كتابخانه و موزه ملك انجام می شود.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، به مناسبت روز جهانی مهاجران، مراسم رونمایی چهار اثر از گروه تئاتر «نقش خیال» به سرپرستی حسن علیكرمی و با مدیریت هانیه تجریشی پنجشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۳ تا ۱۶ در كتابخانه و موزه ملی ملك انجام می شود.
این چهار رونمایی شامل موارد زیر می شود:
۱- افتتاح نمایشگاه ۶۰ تابلوی عكاسی از نمایش «مهاجران» كه به مدت ۲ هفته از ۲۸ آذر تا ۱۲ دی از ساعت ۸ تا ۱۶ به غیر از جمعه ها دایر خواهد بود. تصاویر نادر پیرزاده، شهرام سلیمی نژاد، محمد نظری، مریم اصلانی، امیررضا هرمزی، علی اصغر اظهاری خوشكار، فرهاد مقامی اصل و فرناز محمد در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شود.
۲- رونمایی از نمایشنامه «مهاجران» كه توسط نشر افراز انتشار یافته است و علاوه بر متن اثر شامل تصاویر رنگی اجرای این نمایشنامه هم می شود كه درانتها كتاب به چاپ رسیده است.
۳- رونمایی از فیلم تئاترِ «مهاجران» به همراه نسخه زیرنویس انگلیسی.
۴- رونمایی از نمایشنامه جدید حسن علیكرمی با عنوان موقت «كلاه های او» كه برمبنای داستانی از هوشنگ مرادی كرمانی نوشته شده است.
این مراسم از ساعت ۱۳ تا ۱۶ ادامه دارد كه شامل بازدید از موزه (ساعت ۱۳ تا ۱۳: ۴۵)، مراسم رونمایی (۱۳: ۴۵ تا ۱۵) و بازدید از گالری عكس، خرید كتاب و پذیرایی (۱۵ تا ۱۶) خواهد بود.
این مراسم در تهران، بین میدان امام خمینی و خیابان سی تیر، داخل سر درِ باغ ملی، كتابخانه و موزه ملی ملك انجام می شود.


منبع:

1398/09/27
15:37:03
5.0 / 5
4286
تگهای خبر: تئاتر , جشن , عكاس , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری