ArtKit کیت هنری

تكریم غدیر باید در متن زندگی قرار گیرد

تكریم غدیر باید در متن زندگی قرار گیرد به گزارش كیت هنری جلسه هم اندیشی و هم افزایی نهادهای مسئول در بزرگداشت عید غدیر خم، با حضور حجت الاسلام سهرابی- مدیر كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در تهران و مسئولین نهادهای در رابطه با برگزاری اعیاد غدیر، در سالن جلسات این اداره كل برگزار گردید.


به گزارش كیت هنری به نقل از اداره كل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سهرابی- مدیر كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با مهم دانستن شعارها، نمادها و پیام های عید بزرگ غدیر، اظهار نمود: ما باید تلاش نماییم تكریم عید غدیر در متن زندگی ما قرار گیرد و جنبه مناسك به خود پیدا كند و نباید به برگزاری جشن ها و برگزاری ایستگاه های صلواتی بسنده نماییم. تمام برنامه های ما باید به سمتی جهت داشته باشد كه دلبستگی و محبت بین مومنین افزایش یابد تا درنهایت به حقیقت ولایت نزدیك شویم.
مدیر كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در تهران در ادامه به اهم برنامه هایی كه توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران پیشنهاد، هماهنگ و اجرا می شوند، اشاره نمود. رویداد ۱۱۰ ایده نو و خلاق با مبحث «عید غدیر» توسط نخبگان فرهنگی و ایجاد بستری جهت عملیاتی كردن آنها، طراحی پویش های مختلف و ساماندهی گروه های جهادی و هیات ها جهت فعالیت در ۱۱۰ نقطه محروم و صدمه پذیر استان تهران، راه اندازی پویش تخفیف در خرید به عشق مولا و تشویق كسبه بازار جهت پیوستن به این پویش، پویش خرید كالاهای اساسی و نیازها و اقلام ضروری مردم از فروشگاه های زنجیره ای با عنوان «بخر و نبر» و رساندن این كالاها به محرومین از مهم ترین كارهایی است كه در دهه ولایت صورت خواهد گرفت.
در ادامه جلسه مسئولین معاونت های مختلف شهرداری تهران، مركز رسیدگی به امور مساجد، بهزیستی، كمیته امداد، شورای هماهنگی تبلیغات، اتحادیه انجمن های اسلامی و سایر نهادهایی كه در دهه ولایت با برنامه های خود به تكریم این عید بزرگ می پردازند، برنامه های خویش را عرضه دادند.
روایت گری غدیر به شكل پرده خوانی توسط ۱۰۰ نفر از ائمه جماعات مساجد مختلف تهران، طبخ ۱۰ هزار غذا برای افطاری روز عید غدیر، خواندن خطبه غدبر در واگن های مترو با عنوان پویش « حاظران به غایبان برسانند»، غبارروبی و نظافت ۱۱۰ خانواده شهید سادات، توزیع نرم افزارهای صوتی با مبحث غدیر ویژه كودكان، برگزاری جشن های شبانه به مدت ۱۰ روز در ۲۲ منطقه تهران همچون برنامه هایی است كه توسط نهادهای مختلف دولتی و مردمی در دهه ولایت و در سطح استان تهران برگزار می شود.1398/05/15
12:43:58
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: جشن , سازمان , طراحی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری