ArtKit کیت هنری

سایت انجمن عكاسی میراث فرهنگی رونمایی گردید

سایت انجمن عكاسی میراث فرهنگی رونمایی گردید كیت هنری: سایت انجمن عكاسی میراث فرهنگی در گردهمایی اعضای این انجمن عصر دوشنبه 31 تیر در كافه تماشاخانه ایرانشهر رونمایی گردید.به گزارش كیت هنری به نقل از روابط عمومی انجمن عكاسی میراث فرهنگی، در گردهمایی اعضای انجمن عكاسی میراث فرهنگی سایت این انجمن به نشانی chpsi.it رونمایی گردید.
مسعود زنده روح كرمانی رئیس هیأت مدیره انجمن عكاسی میراث فرهنگی در این مراسم اظهار داشت: در یك سال و نیم گذشته اهتمام شد تا ساختار و نظمی در انجمن برقرار شود و امور اداری و عضویت افراد دیجیتال شود. سایت انجمن عكاسی میراث فرهنگی در این راستا افتتاح شد و عضویت افراد بوسیله سایت انجام می شود و اعضای انجمن در سایت صفحه ای دارند كه درخواست داریم اطلاعات خودرا درباره فعالیت ها، آثار، نمایشگاه ها و … در سایت تكمیل كنند.
وی بیان كرد: عصرانه عكاسی از برنامه های انجمن است كه با همكاری سازمان نوسازی اراضی عباس آباد ۱۸ مرداد ماه در پل طبیعت انجام می شود. این برنامه در سه محور معماری و فضاهای شهر، طبیعت و چشم اندازهای طبیعت و مردم برگزار می گردد و اعضای انجمن می توانند جهت شركت در این برنامه در سایت انجمن ثبت نام كنند.
رئیس هیأت مدیره انجمن عكاسی میراث فرهنگی در ادامه اظهار داشت: تفاهم نامه ای بین انجمن و امور پایگاه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برقرار شده است كه برمبنای آن اعضای انجمن با معرفی انجمن می توانند از امكانات پایگاه های میراث فرهنگی استفاده و عكاسی كنند.
زنده روح كرمانی اضافه كرد: سال قبل تفاهم نامه ای بین انجمن عكاسی میراث فرهنگی و انجمن دوستی ایران و فرانسه به امضا رسید و بر طبق این تفاهم نامه همكاری هایی برای ثبت جهانی میراث ایران خواهیم داشت و كتاب مشتركی با همكاری انجمن عكاسی میراث فرهنگی و انجمن دوستی ایران و فرانسه تهیه خواهد شد.
علیرضا بای مدیركل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این مراسم اظهار داشت: كاری كه عكاسان میراث فرهنگی انجام می دهند ثبت فرهنگ و تاریخ است و عكاسان میراث فرهنگی انتقال دهنده فرهنگ و تاریخ و تمدن از نسلی به نسلی دیگر هستند.
بای اضافه كرد: سازمان میراث فرهنگی آمادگی دارد تا با اعضای انجمن عكاسان میراث فرهنگی برای به تصویر كشیدن آثار فرهنگی تاریخی و جاذبه های گردشگری كشور همكاریهای لازم را انجام دهد. جاذبه های گردشگری بی نظیر و نیز آثار فرهنگی تاریخی زیبایی داریم كه می توان از دریچه دوربین عكاسی آنها را به علاقه مندان و عموم مردم معرفی نمود.
در این مراسم تعداد زیادی از اعضای انجمن عكاسی میراث فرهنگی و عكاسان، مدیران شركت های تجهیزات عكاسی، معاون گردشگری سازمان نوسازی اراضی عباس آباد و مدیركل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند.
اكبر عالمی، كامران عدل، سیف الله صمدیان، سیمون آیوازیان، علی قلم سیاه، اسماعیل عباسی، فرزاد هاشمی، جاسم غضبانپور، افشین بختیار، امیرعلی جوادیان و … در این مراسم حضور داشتند.

1398/05/01
17:43:27
5.0 / 5
4577
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری