ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری عنوان شد؛

انعكاس مباحث روز در بهار انقلاب قرآنی، پویشی كه به سیما رسید

انعكاس مباحث روز در بهار انقلاب قرآنی، پویشی كه به سیما رسید كیت هنری: برنامه تلویزیونی بهار انقلاب قرآنی در چارچوب یك پویش تبلیغی به همین نام، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز از منظر قرآن می پردازد.حامد یامین پور مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران درباره برنامه تلویزیونی «بهار انقلاب قرآنی» كه در ویژه برنامه سحرگاهی شبكه یك پخش می شود به خبرنگار مهر اظهار داشت: در امتداد پویش تبلیغی «بهار انقلاب قرآنی» كه در امتداد عملیات ماه مبارك رمضان در سازمان تبلیغات اسلامی است، این برنامه با محوریت سخنرانی حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان با سوژه نگاه قرآنی به مسائل روز انقلاب اسلامی و به خصوص بیانیه گام دوم تولید شده است.
وی افزود: این سخنرانی ها برمبنای قرآن پیش می رود و محور آن بیشتر روی سوره بقره متمركز است و طبق این آیات به شرایط سیاسی و اجتماعی كشور می پردازد. همین طور مسائل مختلفی كه در سال های بعد از انقلاب داشته ایم بررسی می شود.
یامین پور با اشاره به بررسی موضوعات روز در این سری از سخنرانی ها عنوان كرد: حجت الاسلام قاسمیان در این مجموعه ماجراها و مباحث روز را بررسی می كند كه گاهی درباره موضوعاتی مثل قوم برگزیده، مذاكره و جنگ با دشمنان خدا صحبت ها و اشاراتی بیان می كنند.
وی همین طور درباره ضبط این مجموعه توضیح داد: ۱۰ قسمت اول این مجموعه با بازه ۲۵ دقیقه در حوزه علمیه مشكات و ۱۰ قسمت بعدی در دانشگاه علم و صنعت ضبط شد. همین طور ۱۰ قسمت سوم این برنامه را نیز در دانشگاه شریف تصویربرداری خواهیم كرد.
مسئول رسانه ای پویش «بهار انقلاب قرآنی» درباره بازه زمانی برنامه نیز عنوان كرد: برنامه در ۲۵ دقیقه تولید می شد اما كنداكتور پخش ۱۰ دقیقه به ما وقت می داد و باید از این پس هر قسمت را در ۱۰ دقیقه تولید نماییم.
وی درانتها درباره بازخوردهای این برنامه نیز اظهار داشت: از آن جایی كه حضور حجت الاسلام قاسمیان در تلویزیون برای تبیین محتوای این پویش انحصار به این برنامه نداشته بازخوردها را هم نباید منحصر به این برنامه دانست. بعنوان مثال حضور ایشان در برنامه «ماه من» شبكه سه و «این شب ها» در شبكه یك هم در امتداد همین پویش بوده و در كنار این برنامه بازخوردهای زیادی را در شبكه های اجتماعی به دنبال داشته است.


منبع:

1398/02/27
13:27:26
5.0 / 5
4311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری