ArtKit کیت هنری

كتاب های فیض شریفی در نمایشگاه

كتاب های فیض شریفی در نمایشگاه كیت هنری: فیض شریفی از كتاب هایی كه در نمایشگاه كتاب امسال دارد، می گوید.


این شاعر و منتقد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به قسمتی از آثاری كه در سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران دارد، اظهار نمود: مجموعه «شعر زمان ما» شامل آثار سیدعلی صالحی، منوچهر آتشی، شفیعی كدكنی و حسین منزوی است كه هر كدام به چاپ چندم خود رسیده اند. كتابی دیگر به نام «نمایشنامه های من و مامت» است كه هفت كتاب در یك كتاب است. همین طور دیگر كتاب های من «مناقصات شاعرانه» و «كیمیای رحمانی» است كه نشر سیب سرخ منتشر نموده است. نمایشنامه «حسنك وزیر» را پس از چند سال انتشارات علمی و فرهنگی منتشر نموده كه در بخش اول نمایشنامه حسنك وزیر است كه به شكل درام درآمده و دو شخصیت اضافه تر از آن چه در داستان اصلی بوده است، دارد و در موخره آن هم نقد درام حسنك نوشته شده كه چرا حسنك درام شده است.
او با بیان این كه نمایشنامه ها باید به دو صورت دربیایند اظهار داشت: یا باید آثار كلاسیك را به شكل درام امروزی درآوریم یا این كه كار نویسندگان بزرگ دنیا را به شكل بومی ترجمه نماییم.
شریفی اضافه كرد: كتاب دیگر هم «عاشقانه های جهان» است كه انتشارات مرو، زیرمجموعه انتشارات هیرمند سپس توقفی هفت ساله آنرا منتشر نموده است. كتاب شعر من باز با نام «احتمال» توسط نشر هرمز انتشار یافته است.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلای تهران پذیرای بازدیدكنندگان است.
منبع:

1398/02/12
12:42:42
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری