ArtKit کیت هنری

شبكه های تلویزیونی در تدارك یك جشنواره

شبكه های تلویزیونی در تدارك یك جشنواره كیت هنری: جدول پخش ویژه برنامه های اولین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران از شبكه های مختلف سیما اعلام گردید.


به گزارش كیت هنری به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی، شبكه های سراسری سیما از ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت ماه امسال، اقدام به پخش ویژه برنامه های زنده و تولیدی با محوریت این جشنواره خواهند كرد.
در ایام چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری یعنی ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت، شبكه دو سیما در ساعت های ۱۴، ویژه برنامه زنده «با ما بیا» با اجرای عمو مهربان و خاله رویا را روی آنتن می برد. همینطور ویژه برنامه كودك از مركز همدان ساعت ۱۱ روز چهارشنبه از شبكه دو پخش خواهد شد.
برنامه ویژه جشنواره هم روز پنجشنبه از ساعت ۹: ۳۰ به صورت زنده روی آنتن شبكه دو می رود و شبكه «شما» هم برنامه مشابهی را در ساعت های ۱۱ و ۱۶ از مركز همدان پخش خواهد نمود.
«سیمای خانواده» شبكه یك هم روز پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت از محل كاخ جشنواره در همدان و از ساعت ۱۰: ۳۰ پخش می گردد.
برنامه «رنگین كمان» شبكه پنج سیما هم در این روز به جشنواره پویانمایی اختصاص خواهد داشت، این برنامه از ساعت ۱۵: ۱۵ با اجرای خاله نرگس و عروسك های همیشگی روی آنتن می رود.
در این روز شبكه های سه، آموزش و نمایش هم با برنامه های ویژه جشنواره از كاخ و هتل محل برگزاری، برنامه های مختلفی را تدارك دیده اند.
جمعه ۱۴ اردیبهشت هم شبكه های دو، شما، پنج، جام جم، یك، سه، آموزش، نمایش و كودك از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۸، ویژه برنامه های گوناگونی را با عناوین مختلف همچون «با ما بیا»، «رنگین كمان» و «با ما اینجا» به صورت زنده روی آنتن می برند و تنها دو برنامه تولیدی با عنوان «كودك» از شبكه یك و ویژه جشنواره از شبكه نمایش با اجرای خاله شادونه در این روز پخش می گردد ضمن اینكه برنامه «با ما اینجا» شبكه پنج سیما، در هفت باكس كوتاه از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۴: ۴۵ از مركز همدان پخش خواهد شد.
شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه هم ۱۸ عنوان برنامه از شبكه های مختلف سیما در ارتباط با جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران پخش می گردد.
«صبح به خیر ایران» شبكه یك در این روز با اجرای مجریان مركز همدان و از كاخ جشنواره از ساعت هفت روی آنتن می رود؛ شبكه دو سیما برنامه «مثبت دو» را از ساعت ۸ به مدت ۱۵ دقیقه در اختیار مركز همدان قرار می دهد و برنامه «زنده باد زندگی» هم ارتباطی ۱۰ دقیقه ای با كاخ جشنواره خواهد داشت.
«با ما اینجا» در شبكه پنج سیما در هفت باكس كوتاه از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۴: ۴۵ و از كاخ جشنواره در همدان روی آنتن می رود و شبكه «شما» هم برنامه «مل مل» را از ساعت ۱۱ با اجرای عمو مهرداد ویژه جشنواره پویانمایی پخش می كند.
شبكه دو از ساعت ۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه باز هم ویژه برنامه ای برای جشنواره خواهد داشت، این برنامه با نام «با ما بیا...» و با اجرای عمو مهربان و خاله رویا پخش خواهد شد.
خاله نرگس در این روز هم همراه با برنامه «رنگین كمان» و از ساعت ۱۵: ۱۵ به اجرای برنامه در شبكه پنج می پردازد و علاوه بر این شاهد پخش ویژه برنامه جشنواره از شبكه های سه، آموزش و شما هم در ساعت های مختلف خواهیم بود كه از كاخ و هتل جشنواره روی آنتن می روند.
دو عنوان برنامه تولیدی با عنوان «كودك» در شبكه های یك و نمایش با اجرای خاله شادونه هم برای این روز در نظر گرفته شده است.
مراسم افتتاحیه اولین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران هم از محل برگزاری در همدان به صورت زنده از شبكه های پنج و شما (ساعت ۲۱ تا ۲۳: ۳۰) روی آنتن خواهد رفت.

۱۷ عنوان برنامه زنده و تولیدی ویژه این جشنواره در روز یكشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه از شبكه های مختلف یك، دو، پنج، شما، جام جم، سه، آموزش، نمایش، امید و كودك پخش می گردد.
این برنامه ها مانند روز قبل به صورت ویژه برنامه جشنواره، برنامه های كودك، ارتباط مستقیم در قالب دیگر برنامه ها و دو عنوان برنامه تولیدی خواهند بود كه از ساعت ۷ تا ۲۲ روی آنتن خواهند رفت.
همزمان با هفدهمین روز اردیبهشت و روز پایانی جشنواره هم شبكه های سراسری سیما برنامه های مختلفی را به این رویداد مهم فرهنگی و هنری اختصاص می دهند.
همچون این برنامه ها می توان به ارتباط ۱۵ دقیقه ای با كاخ جشنواره در برنامه «صبح به خیر ایران» شبكه یك (ساعت ۷ تا ۹) و «مثبت دو» (۸ تا ۹: ۱۵) و «زنده باد زندگی» (۱۰: ۳۰ تا ۱۱: ۳۰) شبكه دو سیما اشاره نمود.
«با ما اینجا» شبكه پنج سیما هم طبق برنامه همیشگی خود در این روزها، در هفت باكس كوتاه از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۴: ۴۵ به رویدادهای مربوط به جشنواره پویانمایی می پردازد.
ویژه برنامه جشنواره شبكه دو سیما از ساعت ۹: ۳۰ با اجرای آقاجون سلیمون، ویژه برنامه كودك با اجرای خاله شادونه از ساعت ۱۵، ویژه برنامه جشنواره شبكه شما با اجرای عمو مهرداد از ساعت ۱۶، «رنگین كمان» شبكه پنج با اجرای خاله نرگس از ساعت ۱۵: ۱۵، ویژه برنامه جشنواره شبكه جام جم با اجرای آقاجون سلیمون از ساعت ۱۸ و ویژه برنامه جشنواره در شبكه امید با اجرای رامتین چیت سازان از ساعت ۱۸ از دیگر برنامه هایی هستند كه طی این روز روی آنتن می روند.
شبكه های كودك و شما هم ویژه برنامه هایی را در ساعت های ۱۹ و ۲۱ با اجرای عمو بهروز و قل قلی و مجریانی از مركز همدان پخش می كنند.1397/02/12
19:07:14
5.0 / 5
4427
تگهای خبر: جشن , جشنواره , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری