ArtKit کیت هنری
در گفت وگو با كیت هنری مطرح شد؛

فیلم واکنش پلیس به صحنه هایی از فیلم مجبوریم

فیلم واکنش پلیس به صحنه هایی از فیلم مجبوریم کیت هنری: رییس پلیس تهران بزرگ نسبت به صحنه هایی از فیلم مجبوریم واکنش نشان داد.سردار حسین رحیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در واکنش به صحنه هایی از فیلم «مجبوریم» که نشان میدهد تعدادی از کوچه های پایتخت به محلی برای خوابیدن کارتن خواب ها اختصاص یافته و یا این که تعدادی از معتادان و کارتن خواب ها شب تا بامداد در اتوبوس هایی در اطراف میدان ها می خوابند، اظهار داشت: من این فیلم را ندیدم اما باید بگویم چنین چیزی را اصلاً در تهران نداریم.
فیلم بخش هایی از فیلم «مجبوریم» که اتوبوس خوابی و کوچه خوابی افراد بی سرپناه را به نمایش می کشد

وی با تکذیب واقعی بودن این صحنه ها اضافه کرد: به هیچ عنوان در تهران اتوبوس خواب نداریم، البته کارتن خوابی هم نداریم که بخواهد شب تا بامداد در کوچه بخوابد.
رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: ما در محدوده تهران بزرگ تمام خانه های مجردی خصوصاً اطراف میدان امام حسین (ع) را شناسایی کرده و آنها را پاکسازی کرده ایم.
رحیمی با اعلان اینکه منظور از خانه های مجردی همان خانه های غیرقانونی کارگری است، اظهار داشت: در این خانه ها اغلب معتادان و کارتن خواب ها و یا حتی سارقان زندگی می کردند.
وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص این که اگر پلیس جرم مشهود ببیند با آن برخورد می کند یا خیر، اظهار داشت: پلیس با جرم مشهود خصوصاً خرده فروشان مواد مخدر و معتادان برخورد می کند و اصلاً به این صورت نیست که هیچ اقدامی در مقابل این افراد نکنیم.
فیلم توضیحات سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ (فاتب) درباب صحنه هایی از فیلم «مجبوریم»

1401/05/26
10:14:37
5.0 / 5
301
تگهای خبر: زندگی , فروش , فیلم , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری