ArtKit کیت هنری
از شبكه نسیم؛

حذف ناگهانی یک سریال نوروزی

حذف ناگهانی یک سریال نوروزی کیت هنری: عوامل سریال جناب عالی از حذف یک باره این سریال از کنداکتور نوروزی شبکه نسیم خبر دادند.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، شبکه نسیم قرار بود سال جاری یک سریال نوروزی جدید پخش کند و درباره آن اطلاع رسانی هم شده بود؛ سریال «جناب عالی» به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی رضوانی که طی یک سال گذشته ساخته شد.
این سریال که اخیراً تیزر آن هم برای پخش بعنوان نخستین سریال اختصاصی از شبکه نسیم اطلاع رسانی شده بود یک باره از آنتن حذف شد.
روز گذشته ابتدا تهیه کننده سریال و در ادامه کارگردان نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.
مصطفی رضوانی، تهیه کننده سریال در جزییاتی کوتاه در صفحه مجازی خود در اینستاگرام نوشت: باوجود تلاشهای بی وقفه دکتر خوشرو مدیر محترم شبکه نسیم برای پخش سریال جناب عالی، امروز ظهر به ما اعلام گردید که جناب عالی نمی تواند از آنتن پخش شود. من از همه عوامل سریال و از مخاطبان خبرهای قبلی عذرخواهی می کنم. نیت ما از تولید این سریال چیزی نبود و نیست جز «امید به اصلاح» و این اساسا با روحیات محافظه کارانه جور درنمی آید.
وی در انتها آورد: از استقامت مدیر شبکه نسیم بر تصمیمی که گرفته بود و به امید دیده شدن این سریال در زمان و مکان مناسب تشکر می کنم.
عادل تبریزی کارگردان سریال اما در توضیحاتی آورد: اعلام گردید جناب عالی گزینه قطعی سریال های نوروزی است و قرار بر یازده شب شبکه نسیم شد. اعلام می کنم «جناب عالی» به دلایلی و به دلایلی و به دلایلی و به چند دلیل دیگر و به یک دلیل، پخش نمی گردد. هدف «جناب عالی» مردم بود و بس…
وی هم در انتها هم از کسانی که تلاش کردند این سریال سر وعده روی آنتن برود تشکر کرد.
اما ساعاتی بعد از انتشار این متن ها صفحه تلگرامی شبکه نسیم در اطلاع رسانی کوتاهی خبر داد: جناب عالی در نسیم نماند. باتوجه به فشردگی جدول پخش نوروزی شبکه نسیم، مجموعه طنز جناب عالی از پخش این ایام خارج شد.

1400/12/27
11:52:45
5.0 / 5
225
تگهای خبر: سریال , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری