ArtKit کیت هنری
بازیگر خودخواسته:

اجازه بدهید ما هم با سیاست شوخی نماییم، فقط شوخی!

اجازه بدهید ما هم با سیاست شوخی نماییم، فقط شوخی! به گزارش کیت هنری محمد نادری، بازیگر مجموعه طنز ˮخودخواستهˮ درباره شوخی با سیاست در سریال های طنز اظهار داشت: امیدوارم مدیران کمی دستمان را باز بگذارنند تا ما هم بتوانیم با سیاست شوخی نماییم.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، محمد نادری بازیگر سریال "خودخواسته" که در برنامه "سریالیست" حاضر شده بود، درباره واکنش بینندگان به بازی وی در این مجموعه درحال پخش اظهار داشت: یکسری از افراد اصلا با من تعارف ندارند و همیشه انتقادهای کارهایم را گفته اند. خوشبختانه همان ها گفتند که بازی در این سریال خوب بوده است. من از قسمت 9 و 10 به "خودخواسته" پیوستم. خودم هم این نقش را خیلی دوست داشتم چون بسیار متفاوت بود، امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند.
وی تصریح کرد: علیرضا بذرافشان کمدی را خوب می شناسد و این اطمینان خاطر را به بازیگر می دهد که خودش را به دست کارگردان بسپارد. در آثار او تعامل بین بازیگر و کارگردان به خوبی اتفاق می افتد.
این بازیگر سپس با اشاره به اینکه برای نخستین بار در سریال "شمعدونی" معرفی شده بود، اظهار نمود: آشنایی نداشتن مردم با بازیگر در سریال "شمعدونی" یک امتیاز بود، این امتیاز برای صدیق مهر هم همینگونه بود. خانم گلستانه هم بازیگر کاملا حرفه ای است. نقش چنگیز بسیاری از من دور بود. هوشنگ "شمعدونی" جایگاه خاصی داشت، شخصیت اردشیر را هم دوست داشتم اما چنگیز را بیشتر از همه دوست دارم.
بازیگر سریال های "شمعدونی"، "لیسانسه ها2"، "فوق سری" و "دنگ و فنگ روزگار" بیان نمود: کمدی با شوخی شکل می گیرد. در تلویزیون و سینما برای یکسری از موضوعات هاله تقدس ایجاد می کنند و این اتقاق سبب می شود که نویسنده هم عقب بکشد. از طرفی ما یکسری چیزها هنگام بازی به صورت بداهه به ذهنمان می رسید اما علیرضا می گفت نمی توان شوخی کرد.
نادری در انتها اظهار داشت: خیلی از سریال های موفق کمدی دنیا با سیاست شوخی می کنند اما ما نمی توانیم. امیدوارم مدیران کمی دست ما را باز بگذارند، ما فقط شوخی می نماییم.
به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، برنامه "سریالیست" به تهیه کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی با اجرای پدرام کریمی کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیماست که پنجشنبه ها ساعت 23 و 15 دقیقه از شبکه یک پخش می شود.
منبع:

1400/12/13
16:45:08
5.0 / 5
205
تگهای خبر: بازیگر , جشن , سریال , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری