ArtKit کیت هنری

موهبت در بازار کتاب

موهبت در بازار کتاب کتاب «موهبت» نوشته ادیت اگر با ترجمه آرتمیس مسعودی منتشر گردید.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، این کتاب در ۲۲۰ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۶۱هزار تومان توسط نشر آموت انتشار یافته است.
در نوشته پشت جلد کتاب «موهبت» درباره نویسنده می خوانیم: دکتر ادیت اگر در نوجوانی همراه خانواده اش به اردوگاه آشویتس نازی ها فرستاده شد و با وجود تمام وقایع و تجربه های طاقت فرسا توانست از هولوکاست، جان به در ببرد، اما حتی بعد از دریافت مدرک دکترای روانشناسی، چند دهه از عمرش را به پنهان کردن گذشته، خودداری از یادآوری وقایع، و احساس گناه یک بازمانده گذراند، تا اینکه سی وپنج سال بعد از اختتام جنگ جهانی دوم، به آشویتس بازگشت و سرانجام توانست التیام یابد. وی سال هاست به سربازان، پرسنل ارتش، افرادی که گرفتار لطمه فیزیکی و روانی شده اند و کسانی که به اختلال اضطراب بعد از سانحه دچارند مشاوره می دهد و به آنها می آموزد که چگونه تسکین و بهبود یابند.
همین طور درباره مترجم این کتاب نیز آمده است: آرتمیس مسعودی متولد ۱۳۵۳ تهران، و دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی است. از این مترجم در نشر آموت انتشار یافته است: ما تمامش می نماییم، جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند، الینور آلیفنت کاملا خوب است، پروژه شادی، پشت سرت را نگاه کن، وقتی خاطرات دروغ می گویند، نخستین تماس تلفنی از بهشت، جنوب دریاچه سوپریور، و بازی جوانمردانه.1400/07/25
23:29:33
5.0 / 5
255
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری