ArtKit کیت هنری

بخشی از اثر هنری بنكسی ناپدید شد

بخشی از اثر هنری بنكسی ناپدید شد كیت هنری: دوچرخه ای كه در نزدیكی اثر جدید «بنكسی» هنرمند گرافیتی كار مشهور قرار داشت ناپدید شده و حالا جدید ترین اثر این هنرمند ناقص شده است.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، دوچرخه‎ ای با یک چرخ که در کنار نقاشی دیواری جدید «بنکسی» در شهر «ناتینگهام» واقع در انگلستان قرار داشت، حالا ناپدید شده است.
نقاشی دیواری جدید «بنکسی» دخترکی را در حال بازی با یک لاستیک دوچرخه در کنار یک دوچرخه واقعی که فقط یک لاستیک داشت، نشان می داد.
«بنکسی» که همواره با انتشار تصویری از جدید ترین آثارش در اینستاگرام اصالت آثارش را تایید می کند، مدتی بعد از خلق این اثر هنری تصویری از آنرا در صفحه شخصی خود منتشر نموده بود.
بعد از تایید اصالت این اثر، این نقاشی دیواری بازدیدکنندگانی هم داشت.
یکی از همین بازدیدکنندگان که یک معلم دبستان است روز گذشته متوجه ناپدید شدن این دوچرخه شده بود.
کمی بعد از تایید اصالت این اثر، شورای شهر «ناتینگهام» برای پیشگیری از صدمه های احتمالی از صفحه شفاف پلاستیکی بعنوان پوششی برای نقاشی دیواری استفاده کردند، اما با این وجود وندال ها دو بار با استفاده از اسپری رنگ این اثر را هدف قرار دادند.
در زمان رونمایی اولیه از این اثر، بعضی از شهروندان این شهر معتقد بودند این اثر اشاره ای به کارخانه دوچرخه سازی مشهور این شهر است.
یکی از شهروندان این شهر اعتقاد دارد سرقت این دوچرخه نه تنها بی احترامی به هنرمند اثر بلکه بی احترامی به تمام شهروندان شهر است.
«بنکسی» هنرمند گرافیتی کار مشهوری است که با نقاشی های دیواری و هنر گرافیتی اعتراضی خود، شهرت جهانی دارد، با این وجود هنوز هویت اصلی او فاش نشده است. نقاشی های این هنرمند بیشتر به مسائل سیاسی و مبحث هایی مانند گرمای جهانی، جنگ، شنود غیرقانونی و شرایط سخت کاری پرداخته است. تابحال بارها نقاشی های این هنرمند از روی دیوار جدا و به قیمت های چشم گیر فروخته شده است.
منبع:

1399/09/03
13:38:38
5.0 / 5
1335
تگهای خبر: تصویر , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری