ArtKit کیت هنری

تدوین طرح توانمندسازی روان و روحیه بخشی ایثارگران

تدوین طرح توانمندسازی روان و روحیه بخشی ایثارگران كیت هنری: مدیركل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تدوین طرح «توانمندسازی روان و روحیه بخشی» برای ایثارگران به مناسبت هفته سلامت روان آگاهی داد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، دکتر محمداسماعیل علی پور با اشاره به قرار داشتن در هفته سلامت روان، اظهار داشت: اداره کل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به این مناسبت طرحی را با عنوان طرح «توانمندسازی روان و روحیه بخشی» برای ایثارگران تدوین کرده است. این طرح باتوجه به محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا و حضور طولانی مدت ایثارگران در منزل و شرایط خاص ناشی از این محدودیت ها خصوصاً برای جانبازان و ایثارگران با ریسک بالای بیماری تدوین شده است.
وی ادامه داد: محور اصلی این طرح اجرای برنامه ها و فعالیت ها در منزل است و قسمتی از آن بوسیله نرم افزار موبایلی ویژه ای اجرا می شود. یکی از بخش های مربوط به این طرح ارائه برنامه های مختلف آرامش بخشی و آموزشی برای ایثارگران و خانواده های آنان است. همین طور می خواهیم با هماهنگی هایی که با سازمان صداوسیما صورت خواهد گرفت امکان حضور ایثارگران و خانواده های آنان را در برنامه های صداوسیما فراهم نماییم که این کار می تواند به دو صورت آنلاین و حضوری صورت پذیرد.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباب سایر برنامه های در نظر گرفته شده در طرح «توانمندسازی روان و روحیه بخشی» اظهار داشت: با توجه به این که پرورش گل ها و گیاهان آپارتمانی نقش زیادی در افزایش روحیه نشاط دارد، قسمتی از این طرح به اهدای گیاهان آپارتمانی به ایثارگران اختصاص دارد. خاطره گویی توسط ایثارگران و برگزاری مسابقات مشترک بین ایثارگران به خصوص جانبازان عزیز اعصاب و روان که با همکاری جانبازان و فرزندان آنها صورت گیرد از دیگر برنامه هاست.
علی پور در آخر اظهار داشت: تدوین طرح «توانمندسازی روان و روحیه بخشی» هم اکنون به انتها رسیده است و با برگزاری کمیته ای مخصوص و با همراهی معاونان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا می گردد.
منبع:

1399/07/21
15:09:42
5.0 / 5
1341
تگهای خبر: آموزش , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری