ArtKit کیت هنری
قاصد اشرفی :

انجمن سینماداران نقشی در تعیین زمان بازگشایی سینماها نداشته است!

انجمن سینماداران نقشی در تعیین زمان بازگشایی سینماها نداشته است! كیت هنری: محمد قاصداشرفی بیان كرد تا امروز هیچ جلسه ای برای هماهنگی و تصمیم گیری در زمینه چگونگی بازگشایی سینماها از طرف دولت با انجمن سینماداران برگزار نشده است.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، در صورتیکه رئیس جمهور بامداد امروز از بازگشایی سینماها از شروع تیرماه خبر داد، صنف اصلی متولی میزبانی از علاقمندان سینما، در جریان جزئیات این تصمیم گیری از طرف دولت و ستاد ملی کرونا نیست و دراین زمینه مشورتی با آنها صورت نگرفته است.
محمد قاصداشرفی رئیس انجمن سینماداران در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از نظر این صنف زمان دقیق بازگشایی سینماها هنوز مشخص و قطعی نیست، اظهار داشت: تا امروز جلسه ای برای بازگشایی باردیگر سینماها با انجمن سینماداران برگزار نشده است و شنیده ها حاکی از این است که مقرر است ۳۰ خردادماه جلسه ای برای چگونگی بازگشایی سینماها اجرا شود.
وی اشاره کرد: مقرر است این هفته به نمایندگی از صنف سینماداران در جلسه ستاد مبارزه با کرونا که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد حضور داشته باشم تا تصمیم گیری نهایی دراین زمینه صورت بگیرد.
قاصداشرفی در آخر باردیگر تاکید کرد که «سینماداران» هیچ نقشی در پروسه تصمیم گیری برای بازگشایی سینماها از شروع تیرماه آن هم با ظرفیت ۵۰ درصدی سالن ها نداشته اند.


منبع:

1399/03/17
23:37:37
5.0 / 5
2374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری