ArtKit کیت هنری

هنرمندی كه خودرا در گالری قرنطینه كرد

هنرمندی كه خودرا در گالری قرنطینه كرد كیت هنری: زمانی كه یك گالری هنری در جنوب روسیه برای جلوگیری از گسترش ویروس «كرونا» درهایش را بست، یك هنرمند بجای ترك محل كارش تصمیم گرفت دوران قرنطینه را در همان جا بگذارند.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، زمانی كه قوانین قرنطینه در روسیه اعلام شد، زمان زیادی از انتصاب «سرگی پرونین» بعنوان مدیر اجرایی گالری «پوشكین» نگذشته بود. «پرونین» كه مجوز ماندن در این گالری را دریافت كرده است حالا در كنار قناری اش در همین گالری آشپزی می كند، نقاشی می كند و می خوابد.
«پرونین» ۳۱ ساله كه روزهای خودرا از بیست و هشتم مارس در این گالری واقع در شهر «ژلزنووودسك» سپری كرده است، بیان كرد: «فكر می كردم خلق مجموعه ای از تابلوهای نقاشی با موضوع «گالری پوشكین» ایده خوبی باشد.»
او هم اكنون نقاشی یك تابلو با موضوع منظره ای از این گالری را به پایان رسانده است و الان در حال خلق تابلو نقاشی از «الكساندر پوشكین» است. عنوان این گالری از نام این شاعر نامدار روس برگرفته شده است.
این هنرمند می گوید می خواهد تا اتمام قرنطینه روسیه یعنی تا ۳۰ آوریل در همین گالری بماند.
موزه ها و گالری های هنری همچون مراكز و كسب و كارهای روسیه هستند كه برای جلوگیری از گسترش ویروس «كرونا» تعطیل شده اند. تا روز بیست و یكم آوریل ۴۷، ۱۲۱ مورد مبتلاشدن به ویروس كرونا و ۴۰۵ مورد مرگ در اثر مبتلاشدن به این ویروس در روسیه گزارش شده است.
منبع:

1399/02/03
13:42:56
5.0 / 5
2744
تگهای خبر: هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری