ArtKit کیت هنری
توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛

فراخوان مقاله با مبحث نقش موسیقی در زمان بحران منتشر گردید

فراخوان مقاله با مبحث نقش موسیقی در زمان بحران منتشر گردید به گزارش كیت هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران فراخوان مقاله با مبحث نقش موسیقی در زمان بحران (با تاكید بر بحران كرونا) را منتشر نمود.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، معاونت هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با همكاری موسسه «آفتاب نو» طی روزهای گذشته فراخوان مقاله با مبحث «نقش موسیقی در زمان بحران (با تاكید بر بحران كرونا)» با هدف تبیین جایگاه هنر موسیقی را منتشر نمود.
«نقش و كاركرد موسیقی و هنرمندان موسیقی در تسكین و ترمیم مشكلات روانی جامعه در زمان بحران»، «بررسی اثر بخشی سبك ها و فرم های مختلف موسیقی در بهبود وضعیت روانی جامعه هنگام بحران»، «چگونگی ارتباط رسانه و موسیقی در حل بحران»، «نقش و كاركرد صنعت موسیقی و وابستگان حوزه نشر موسیقی در زمان بحران» محورهای اصلی این فراخوان اعلام شده است.
علاقه مندان برای شركت در این فراخوان می توانند به تارنمای اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران رجوع كنند.
مهلت ارسال چكیده مقالات تا آخر خرداد ماه و اصل مقاله ها تا آخر مرداد ماه سالجاری اعلام شده است. ضمن اینكه نتایج بعد از داوری تا نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد. این در شرایطی است كه بر مبنای اعلام فراخوان حق نشر مقالاتی كه وارد رقابت می شوند، به سازمان دهنده متعلق می باشد و به سه مقاله برتر جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
طبق برنامه ریزی های انجام گرفته با نظر هیات داوران، به یك مقاله برجسته، جایزه ویژه تعلق خواهد گرفت و مقاله های برگزیده در رسانه ها و به شكل كتاب منتشر خواهد شد.

1399/01/29
23:06:54
5.0 / 5
2636
تگهای خبر: رسانه , سازمان , شركت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری