ArtKit کیت هنری
مهسا طهماسبی با مهر مطرح كرد؛

افت كامیون را قبول ندارم

افت كامیون را قبول ندارم كیت هنری: مهسا طهماسبی با اشاره به فضای موجود در جامعه نسبت به نگرانی از كرونا گفت این فضا میان سازندگان سریال بیشتر است با این وجود به خاطر مردم در حال كار هستد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، مجموعه «كامیون» به كارگردانی مسعود اطیابی یكی از سریال های نوروز ۹۹ است كه این روزها هرشب ساعت ۲۱ برای مخاطبان از شبكه دو سیما پخش می شود. این سریال داستان زندگی سه دانشجوی جوان را روایت می كند كه سرمایه خودرا از دست داده و با صاحب خانه خود مشكل پیدا كرده اند. مهسا طهماسبی یكی از بازیگران این مجموعه است كه قبل از این در سریال «دیوار به دیوار» نیز به ایفای نقش پرداخته است.
مهسا طهماسبی بازیگر نقش ندا درباره چگونه پیوستن به سریال «كامیون» اظهار داشت: آذر و دی ماه سال قبل در پروژه سینمایی «انفرادی» با آقای اطیابی همكاری كوتاهی داشتم. علاقه من به كارگردانی و همكاری با او سبب شد كه وقتی پیشنهاد بازی در مجموعه «كامیون» را دادند، خیلی خوشحال شده و در این سریال حضور داشته باشم.
ترس و وحشت از كرونا برای ما بیشتر است
وی درباره شرایطی كه كرونا برای تصویربرداری این سریال ایجاد كرده، اضافه كرد: كرونا بزرگ ترین مشكلی بود كه برای این پروژه رخ داد و هنوز هم شرایط برای گروه خیلی دشوار است. همانطور كه قبل از این و در مصاحبه های عوامل هم گفته شد پیدا كردن لوكیشن، هماهنگی گروه در این شرایط بسیار كار دشواری شده است. چونكه به هر حال، جو ترس و وحشت برای جامعه وجود دارد و این جو برای ما كه در حال كار هستیم بیشتر است.

طهماسبی اظهار نمود: به هر حال ما موظفیم كه این پروژه را به پایان برسانیم تا مردم در این دوران تعطیلی بتوانند سرگرم باشند. شكر خدا تهیه كنندگان این سریال تمام نكات لازم را برای فراهم كردن یك محیط پاكیزه و بهداشتی برای گروه فراهم كردند. به شخصه از آنها سپاسگزارم؛ چونكه هر كاری كه می توانستند برای ما انجام دادند.
این بازیگر اظهار داشت: به هر حال، ما هم خانواده هایی داریم كه در خانه نشسته اند. مادربزرگ، پدربزرگ هایی كه سنشان بالاست و هرچقدر كه مقاومت ما نسبت به این بیماری بالا باشد ولی امكان ناقل بودن ما نیز وجود دارد. به همین دلیل، كار مقداری از لحاظ روحی روانی برای ما سخت شده است. البته شكر خدا تابحال اتفاقی رخ نداده و همه گروه در سلامت هستند و امیدوارم چند روز باقی مانده نیز كار به سلامت و خوبی پیش برود.
افت سریال را قبول ندارم
وی همین طور درباره اینكه آیا كار كردن در این شرایط روی كیفیت بازی بازیگران و همین طور كلیت كار و حتی كاهش كیفیت موثر گذاشته است یا خیر، اظهار نمود: افت سریال را قبول ندارم چونكه من فكر می كنم همین خانه نشستن مردم و اینكه می دانیم مردم احتیاج دارند با كاری كه تولید می نماییم، سرگرم باشند، این خودش برای من و گروه یك انگیزه مهم می باشد. به صورتی یعنی ما می توانیم وظیفه ای را انجام دهیم كه جامعه هم از آن خوشحال و راضی باشد.
طهماسبی افزود: در مورد بازی خودم نیز باید بگویم كه من بواسطه نقشم تعداد جلسات زیادی را در این دوره كرونا سر پروژه نبوده و شاید سر جمع سه تا چهار جلسه در این یك ماه و نیم در این دوره سر كار رفتم و اهتمام كردم این مساله كمترین تاثیر را روی كارم بگذارد. واقعا تمام تلاشم بر این است كه حتی كیفیت كارم بالاتر هم برود تا مردم راضی باشند. چون به هر حال كار ما همیشه و در نهایت مخاطب محور است. ما چه خوب و چه بد باشیم، این مخاطب است كه در مورد كار ما تصمیم می گیرد.
سعی كردم نقشم غلو نداشته باشد
بازیگر مجموعه «كامیون» در پاسخ به این پرسش كه باتوجه به غلوهای موجود در سریال، آیا برای بازی در نقش شخصیت یك دختر ثروتمند مابه ازایی حقیقی را در نظر گرفته است، اظهار داشت: به شخصه خیلی اهتمام كردم در بازی شخصیت ندا این غلوهایی كه می گویید را نداشته باشد. اهتمام كردم این شخصیت از بطن جامعه باشد تا مردم بتوانند با آن همذات پنداری كنند و مثلا بگویند رفتار شخصیت ندا، شبیه من است. البته هنوز شخصیت ندا آنچنان كه باید در سریال نمایان نشده تا مردم بتوانند كاملا با آن آشنا گردند. اما در ادامه اتفاق های بیشتری را از این شخصیت می بینیم كه امیدوارم مورد پسند مخاطبان قرار گیرد.
وی در آخر اظهار داشت: شخصیت ندا از یك خانواده متمول است ولی در كاراكتر این دختر هیچوقت آن ثروتمند بودن پدر و متمول بودن را نمی بینیم. ندا دختر ساده ای است كه در عین حال كه همه چیز دارد ولی از ساده ترین پسر دانشگاهش خوشش آمده و مسائل مالی برای او مسئله مهمی نیست. بیشتر انسانیت، اخلاق، با مزه بودن و این خاصیت های طرف مقابلش بود كه او را جذب كرده است.


منبع:

1399/01/17
23:59:39
5.0 / 5
2850
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری