ArtKit کیت هنری

برگزاری مراسم معارفه و تكریم مدیران كل هنرهای نمایشی

برگزاری مراسم معارفه و تكریم مدیران كل هنرهای نمایشی كیت هنری: جلسه معارفه و تكریم مدیركل جدید و سابق هنرهای نمایشی در جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، بامداد شنبه 16 فروردین اجرا شد.به گزارش كیت هنری به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور سیدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر ارشاد و مدیران معاونت، قادر آشنا مدیركل هنرهای نمایشی معارفه و از خدمات شهرام كرمی مدیر كل سابق هنرهای نمایشی قدردانی گردید.
شهرام كرمی مدیر كل سابق هنرهای نمایشی در این نشست با قدردانی از معاونت هنری اظهار داشت: هنرهای نمایشی باتوجه به خاصیت و ظرفیت های آن، به توجه و حمایت های بیشتری نیاز دارد و امیدوارم باتوجه به درایت، تجربه و تعامل قادر آشنا، اتفاق های خوبی در تئاتر رخ دهد.
قادر آشنا نیز در این نشست با قدردانی از شهرام كرمی اظهار داشت: امیدوارم با حمایت و همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت امور هنری، بتوانیم خدماتی را برای تئاتر كشور انجام دهیم.
در این جلسه، سیدمجتبی حسینی حكم قادر آشنا را بعنوان مدیركل هنرهای نمایشی و لوح سپاس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به شهرام كرمی اعطا شد.


منبع:

1399/01/16
17:15:01
5.0 / 5
2891
تگهای خبر: تئاتر , خدمات , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری