ArtKit کیت هنری
تئاتر در خانه-۳؛

سیستم گرون هولم یا برای رسیدن به هدف حاضرید چه جنایاتی كنید؟

سیستم گرون هولم یا برای رسیدن به هدف حاضرید چه جنایاتی كنید؟ به گزارش كیت هنری تئاتر سیستم گرون هولم به كارگردانی علیرضا كوشك جلالی می تواند در روزهای تعطیلات گزینه مناسبی برای تماشا باشد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، با عنایت به تعطیلی تماشاخانه ها و مراكز فرهنگی و هنری به علت پیشگیری از شیوع بیماری كرونا در روزهای تعطیلات نوروزی و ضرورت در منزل ماندن اغلب مردم به علاقه مندان تئاتر و هنرهای نمایشی پیشنهاد می شود برای پر كردن اوقات فراغتشان به دیدن فیلم-تئاترهای مختلف بنشینند كه در همین راستا دیدن فیلم-تئاتر «سیستم گرون هولم» به كارگردانی علیرضا كوشك جلالی كه از فضای طنازانه و هیجان انگیز برخوردار است، می تواند گزینه مناسبی باشد.
داستان «سیستم گرون هلم» از این مقرر است كه چهار نفر متقاضی یك شغل بسیار مهم در یك كنسرن گردن كلفت جهانی چند ملیتی هستند یكی از این چهار نفر، كارمند این كنسرن است و وظیفه سه نفر دیگر شناسایی این فرد است. مصاحبه ای كاملا غیرمتعارف با «سیستم گرون هلم» كه با شیوه های روان كاوانه ابزورد و تحقیركننده، پرده از روی تمام رازها، ضعف ها و به صورت كلی زندگی شخصی كاندیداها بر می دارد...
در این نمایش شاهد این هستیم كه چهار انسان كاملاً متفاوت برای رسیدن به هدف مادی شان حاضر به نابودی تمام ارزش های معنوی خود و دیگران هستند؛ به یكدیگر به شكل رقیبی سرسخت می نگرند و برای تصاحب این شغل پر زرق و برق، تن به هر خفتی می دهند و به سان گرگ های وحشی، با زیر پا نهادن تمام معیارهای اخلاقی و انسانی به جان هم می افتند.
گالچران نویسنده اسپانیایی این نمایشنامه با این اثر كه تركیبی است از درام، كمدی و نمایش روان كاوانه جنایی، مشكل روز خیلی از كشورهای جهان یعنی «بیكاری» را با خشونت تمام و در عین حال بسیار مفرح، به تصویر می كشد.
این اثر نمایشی نوشته جوردی گالچران در سال ۹۳ با بازی الهام پاوه نژاد، سینا رازانی، امیرحسین رستمی، رضا مولایی در فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفت كه البته بعد از آن هم باردیگر اجرا شده است.
فیلم-تئاترها این روزها در اغلب شهر كتاب ها، فروشگاه های فروش فیلم های شبكه نمایش خانگی و بعضی كتاب فروشی های معتبر قابل خرید هستند همینطور علاقه مندان می توانند با خرید اینترنتی و تماشا در وی او دی های مختلف این محصولات را با هزینه مناسب تری تماشا كنند.

1399/01/04
16:07:33
5.0 / 5
3150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری