ArtKit کیت هنری

حضور 16 اثر در بخش های چهارگانه جشنواره تئاتر مهر

حضور 16 اثر در بخش های چهارگانه جشنواره تئاتر مهر كیت هنری: آثار بخش های میهمان، جنبی، نمایشنامه خوانی و بخش محیطی پانزدهمین جشنواره  سراسری تئاتر مهر كاشان ارائه شد.


به گزارش كیت هنری به نقل از كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر كاشان، دبیر این رویداد فرهنگی هنری از نهایی شدن و حضور 5 نمایش در بخش میهمان، 4 نمایش در بخش جنبی، 3 نمایش در بخش محیطی و خوانش 4 نمایشنامه در این رخداد فرهنگی هنری اطلاع داد.
خیام وقار كاشانی ازنمایش های«مسیر سیمرغ» به نویسندگی و كارگردانی محسن مسعودی فر از نیشابور، « پا برهنه، لخت، قلبی در مشت » از تهران و « خدای كشتار » به كارگردانی علیرضا كوشك جلالی از كاشان، « تجربه های اخیر» به كارگردانی مجتبی جدی از تهران و نمایش « شب بخیر مادر »به كارگردانی فرید سلیمانی از تهران بعنوان 5 اثر نمایشی و صحنه ای در بخش میهمان جشنواره نام برد.
وی همینطور خاطرنشان كرد: نمایش های «گوپس كارات آفیش » از مرودشت فارس با حضور هنرمندان توان یاب، «كنج دنج» به نویسندگی هادی امامی مقدم و كارگردانی سحر وراوی پور از مرودشت فارس، «كمدی استشمامات» به نویسندگی امید طاهری و كارگردانی مهدی سده هی و فرسام دالایی از كاشان، «یك اتاق دو درب » به نویسندگی محمود ناظری و كارگردانی مهیار عسگری از رشت بعنوان آثار بخش جنبی در جشنواره حضور خواهند داشت.
دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر كاشان در معرفی بخش نمایش های محیطی این رخداد فرهنگی هنری هم اظهار داشت: علاقمندان به این بخش از هنر تئاتر می توانند در طول جشنواره شاهد اجرای نمایش های« ساد » به نویسندگی یوسف مولودی و عبدالهادی خدیری و كارگردانی یوسف مولودی از ارومیه، «در انتظار گودو » به نویسندگی و كارگردانی امیر محمد ابراهیمی و محمدحسین رنجبر از تهران و « گودو در انتظار گودو » به نویسندگی و كارگردانی مهدی صفی آبادی از اهواز باشند.
وقار كاشانی در ادامه با اشاره به این كه هر 4 اثر پذیرفته شده در بخش نمایشنامه خوانی جشنواره به قلم علیرضا نادری نگاشته شده خاطرنشان كرد: در این بخش از جشنواره سراسری تئاتر مهر كاشان، نشست های خوانش نمایشنامه های« دیوار » به كارگردانی اشكان عاشوری از كرمان، «كوكوی كبوتران حرم » به كارگردانی نسا سلیمانی از خمینی شهر، « سعادت لرزان، مردمان تیره روز » با دو اجرا یكی به كارگردانی بهرام نوری از رشت و دیگری به كارگردانی مهدی كریمی از تبریز پذیرای علاقمندان خواهد بود.
پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر كاشان از جانب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری كاشان و با همكاری مركز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۱ تا ۲9 آذرماه سال جاری در كاشان برگزار می گردد.1398/09/17
14:24:02
5.0 / 5
4121
تگهای خبر: تئاتر , جشن , جشنواره , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری