ArtKit کیت هنری
مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران در سفر به خراسان جنوبی عنوان كرد

تمایل ایسنا به حضور جدی تر در دانشگاه ها

تمایل ایسنا به حضور جدی تر در دانشگاه ها كیت هنری: مدیرعامل ایسنا با حضور در استان خراسان جنوبی با مدیر كل صداوسیمای این مركز، رئیس دانشگاه بیرجند و همین طور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی دیدار نمود.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، علی متقیان، امروز ـ ۲۹ تیر ماه ـ در دیدار با مدیركل صدا و سیمای خراسان جنوبی، اظهار نمود: ایسنا با بدنه دانشجویی خود همواره بر صحت اخبار منتشره تاكید داشته است.

وی با اشاره به اینكه اصل صحت و امانتداری در ایسنا بسیار مهم هستند، اضافه كرد: این خبرگزاری، اخلاق رسانه ای را در طول سال های فعالیت خود حفظ نموده است.

مدیرعامل ایسنا با اشاره به اینكه نیروهای این خبرگزاری، بازوهای توانمند جهاد دانشگاهی هستند، اشاره كرد: خاصیت خاص این خبرگزاری این است كه بدنه ای جوان و دانشجو داشته و همه اعضای ایسنا آموزش دیده خود ایسنا هستند.

متقیان افزود: دروازه بانان خبر، جوانان روز گذشته و با تجربه های امروز هستند، بنا بر این است كه ارسال اخبار ایسنا، به صورت حرفه ای انجام می شود.

جلال الدین صادقی، رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار نمود: ایسنا یك خبرگزاری ملی و بین المللی است.

وی ادامه داد: ایسنا به فرموده مقام معظم رهبری، اهتمام كرده است همواره خبرهای امیدبخش و خوب منتشر كند.
علیرضا آیینه دار، مدیركل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار نمود: ایسنا همواره جزو خبرگزاری های مطرح كشور بوده است.

وی ادامه داد: ایسنا همچون معدود خبرگزاری هایی است كه هیچ گاه استقلال و صداقت خودرا زیر پا نگذاشته است.

این مسوول رسانه با اشاره به اینكه آنچه در رسانه های محلی مهم می باشد، كوشش برای توسعه استان است، اشاره كرد: صداوسیما بر روی ظرفیت های منطقه به خوبی كار كرده است.

مدیركل صدا و سیمای خراسان جنوبی تصریح كرد: یكی از ماموریت های خبرگزاری ها توسعه استان و بهره گیری از ظرفیت های آن است كه ایسنا به خوبی توانسته در این راه گام بردارد.خبرگزاری می تواند با زبان دیگری دانشگاه را معرفی كند
علی متقیان، امروز همین طور در دیدار با رئیس دانشگاه بیرجند با یادآوری اینكه ۲۰ سال از فعالیت ایسنا گذشته است، اضافه كرد: ایسنا نخستین خبرگزاری كشور است كه توانسته اعتماد مخاطب را جذب نماید.

وی افزود: دروازه بانان خبر در ایسنا، دانشجوهای روز گذشته هستند كه تجربه كسب كرده اند و این امر در حفظ روحیه نشاط و جوان گرایی در این خبرگزاری بسیار موثر بوده است.

مدیرعامل ایسنا با اشاره به اینكه مایل هستیم خبرگزاری حضور جدی تری در دانشگاه ها داشته باشد، اشاره كرد: این خبرگزاری می تواند با زبان دیگری دانشگاه را معرفی نماید.

متقیان با اشاره به اینكه اهتمام داریم كارهای پژوهشی دانشگاه ها را به خوبی در ایسنا معرفی نماییم، اشاره كرد: خبرگزاری به دنبال این است كه حضور دانشجویی و دانشگاهی خودرا حفظ كند.

وی با اشاره به اینكه این خبرگزاری آمادگی دارد همراه دانشگاه برای معرفی آن فعالیت كند، اشاره كرد: تقاضا داریم دانشگاه بیرجند شرایطی را فراهم آورد كه ایسنا در انعكاس فعالیت های پژوهشی دانشگاه حضوری جدی داشته باشد.

احمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند نیز در این دیدار با اظهار رضایت از انعكاس اخبار دانشگاهی در ایسنا، اظهار نمود: این خبرگزاری در انتشار اخبار دانشگاه و ارائه پژوهش های انجام شده بسیار فعال بوده و گزارش های مفیدی داشته است.

وی تصریح كرد: تلاش می نماییم مكانی مناسب در اختیار این خبرگزاری در دانشگاه بیرجند در امتداد تعامل و همكاری بیشتر قرار دهیم.ضرورت خودداری از سیاه نمایی در كشور

مدیر عامل ایسنا در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی هم اظهار نمود: باید از سیاه نمایی در كشور خودداری نماییم.

وی با اشاره به اینكه ایسنا به فرموده مقام معظم رهبری به دنبال این است كه اخبار خوب، مفید و امیدبخش منتشر كند، اضافه كرد: اخلاق مداری، صداقت و امانتداری از خاصیت های ایسنا بوده و همواره این سه خاصیت سرلوحه فعالیت این خبرگزاری است.

علی متقیان با اشاره به اینكه خط و جناح بندی سیاسی هیچ جایگاهی در این خبرگزاری ندارد، اضافه كرد: سیاست ایسنا بر این است كه اخبار درست و صادقانه انعكاس یابد.

مجید پورعیسی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار نمود: داشتن اطلاعات كافی بسیار موثر بوده، اما متاسفانه مدیران اطلاعات خوبی ندارند.

وی با اشاره به اینكه عدم اطلاعات مدیران موجب ایجاد هزینه می شود، اضافه كرد: عدم داشتن اطلاعات، كشور را گرفتار بحران می كند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی اشاره كرد: هر مقدار كه اطلاعات كارشناسان و مدیران قوی باشد، كمتر گرفتار دردسر می شویم.
منبع:

1398/04/29
18:31:04
5.0 / 5
4373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری