ArtKit کیت هنری
با مرور سه شعار كلیدی برنامه؛

پاسخ علیخانی به یك ابهام، حرفه ای ها چرا به عصر جدید می آیند؟

پاسخ علیخانی به یك ابهام، حرفه ای ها چرا به عصر جدید می آیند؟ كیت هنری: احسان علیخانی شب گذشته به انتقادات درباره حضور بعضی از شركت كننده ها در برنامه عصر جدید كه از چهره های باسابقه رشته تخصصی خود هستند، پاسخ داد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، شب گذشته شنبه ۱۸ خرداد قسمت هفتم از مرحله دوم برنامه «عصر جدید» روی آنتن شبكه سه رفت و احسان علیخانی پس از حدود ۳۰ قسمت به شبهه نسبت به حضور بعضی از شركت كننده هایی كه پیش از این مسابقه هم در فضاها و مدیوم های رسانه ای دیگر دیده و به تعبیر دیگر كشف شده بودند، پاسخ گفت.
وی به شعارهای برنامه «عصر جدید» اشاره و عنوان كرد: ما در برنامه سه شعار «كشف شدن»، «دیده شدن» و «رسیدن» را داریم كه برای هر سه هم خیلی نقشه كشیده ایم.
علیخانی با كنایه به انتقادات از حضور شركت كننده هایی كه پیش از حضور در این برنامه كشف شده بودند، اظهار داشت: نكته ای كه من و همكارانم در این چند وقت خیلی شنیده ایم این است كه عوامل «عصر جدید» خیلی زبل نباشید بعضی از شركت كننده ها قبلاً یك جایی یك اتفاقی به صورت محلی، استانی یا كشوری برایشان افتاده و كشف شده اند پس شما آنها را كشف نكرده اید و قبلاً كشف شده بودند.»
وی سپس به این انتقاد اینگونه پاسخ داد: ما هیچ محدودیتی برای حضور هیچ كسی نداریم. هر كسی بخواهد می تواند روی این صحنه قرار بگیرد حتی اگر حسین رضازاده یا بهترین بازیگر جشنواره فجر باشد، اگر می تواند اینقدر جسارت داشته باشد كه روی این صحنه قرار بگیرد و وارد این چالش شود كه با ۹۰ درصد افراد آماتور رقابت كند قدمش روی چشم ما و این صحنه در اختیارش قرار می گیرد.
مجری برنامه «عصر جدید» در بخش دیگر به قهرمانان و برگزیده های رشته های مختلف اشاره و اظهار نمود: ما چقدر آدم سراغ داریم كه كمدهایشان پر از كاپ، مدال و لوح تقدیر است اما كسی نمی شناسدشان و نهایت كسی كه به این كاپ ها علاقمند است عمه آنهاست كه او هم احتمالاً می گوید كاش بجای كاپ طلایی، رنگ نقره ای می گرفتی تا بجای شكلات خوری می گذاشتی جلوی میهمان ها، یعنی حتی فرد نمی داند چرا كاپ گرفته است!
علیخانی به ناشناخته بودن این افراد اشاره و عنوان كرد: این خیلی دشوار می باشد برای كسی كه می داند استعداد دارد اما رها شده است و كسی اسم او را نمی داند.
وی در انتها سخنانش یك دفعه دیگر بر شعار سوم تصریح كرد و اظهار داشت: شعار سوم و نهایی ما این است كه این صحنه برای كسانی است كه به جایی كه مستحق آن هستند، نرسیده اند.
علیخانی این توضیحات را پس از حدود ۳۰ قسمت كه از آغاز پخش برنامه می گذرد بیان كرد و این توضیح حتما می تواند رویكرد برنامه را نسبت به حضور خیلی از شركت كننده ها در ادامه این برنامه روشن كند.
البته سخنان علیخانی پرسش های دیگری را نیز پیش می آورد كه بطور مثال افراد شناخته شده ای مثل حسین رضازاده (اگرچه حتی در حد یك مثال) چرا باید در رقابت با آماتورها خودرا به چالش بكشند و ماحصل آن برای برنامه عصر جدید چه می تواند باشد؟ از جانب دیگر امكان دارد این سخنان این احتمال را بوجود بیاورد كه هیچ كاپ و مدال و تجلیلی ارزش ندارد تا وقتی كه مردم فرد را بشناسند!
اگرچه بازتعریف رویكرد «عصر جدید» در دعوت از حرفه ای ها مبادرت به جایی بود اما این احتمال را یك دفعه دیگر قوت بخشید كه «عصر جدید» بیشتر فضایی برای «مشهور شدن» و «چهره شدن» است تا كشف استعدادهای تازه؛ مگر اینكه علیخانی در قسمت های بعد توضیح دهد كه شعار سوم برنامه یعنی «رسیدن» چگونه مقرر است برای همه شركت كنندگان محقق شود.


منبع:

1398/03/19
15:12:48
5.0 / 5
4242
تگهای خبر: بازیگر , جشن , جشنواره , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری