ArtKit کیت هنری
تهیه كننده فیلم با كیت هنری مطرح كرد؛

به تیزرهای مجانی بخارست دل نبسته ایم!

به تیزرهای مجانی بخارست دل نبسته ایم! به گزارش کیت هنری، علی طلوعی تهیه کننده فیلم سینمایی بخارست ضمن اشاره به شرایط تبلیغ و فروش این فیلم درحال اکران در سینماهای کشور تاکید کرد به تحقق وعده تیزرهای مجانی تلویزیون برای این فیلم دل نبسته اند!علی طلوعی تهیه کننده فیلم سینمایی «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی که این روزها درحال اکران در سینماهای کشور است، در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با تحقق وعده اعطای تیزرهای مجانی تلویزیونی به این فیلم سینمایی از جانب سازمان صداوسیما اظهار داشت: سازمان سینمایی دراین زمینه زحمت کشیده و برپایه مذاکراتی که با صداوسیما داشته است، لیستی را برای دریافت تیزر مجانی ارسال کرده اند. در مقابل سازمان صداوسیما خواسته هایی را دارد که برپایه آن درحال آماده سازی تیزرهای فیلم «بخارست» برای پخش از تلویزیون هستیم.
وی در تشریح خواسته های تلویزیون اظهار داشت: بالاخره آنها قوانینی دارند و برپایه همان قوانین باید مدارکی را آماده و ارسال نماییم. فیلم باید مورد بازنگری قرار می گرفت که این اتفاق رخ داد و پس از آن هم تیزر فیلم را ارسال کرده ایم. باید دراین زمینه قراردادی تنظیم شود تا برپایه پیش نیازهایی که وجود دارد، تیزرهای فیلم از تلویزیون پخش شود و امیدواریم این اتفاق رخ دهد. البته ما چندان به این اتفاق دل نبسته ایم و از روز اول هم خیلی روی کمک این دوستان حساب نکرده بودیم!
طلوعی در رابطه با وضعیت فروش فیلم هم اظهار داشت: باتوجه به شرایطی که در جامعه حاکم است و تبلیغاتی که نتوانستیم برای این فیلم داشته باشیم، در کل فروش فیلم را رضایت بخش می دانیم، اما امیدواریم در طول زمان و بواسطه تبلیغ دهان به دهان مردم و مخاطبان، فروش فیلم ما بالاتر هم برود.
اگر فیلم اسپیلبرگ هم در این شرایط در سینماهای ایران اکران شود، فروش نخواهد داشت! همه ما در همین جامعه داریم زندگی می نماییم و باتوجه به شرایطی که شاهد می باشیم و نبود تبلیغات مناسب، در قیاس با فروش سایرفیلم های روی پرده می توانم بگویم فیلم «بخارست» تا همین جا هم عالی فروخته است
این تهیه کننده در رابطه با افتتاحیه کم رونق تر فیلم «بخارست» به نسبت دو فیلم اخیر مسعود اطیابی که در شرایطی مشابه فروش بسیار قابل توجهی داشتند هم تاکید کرد: واقعاً شرایط امروز با شرایط قبل قابل مقایسه نیست. اگر فیلم اسپیلبرگ هم در این شرایط در سینماهای ایران اکران شود، فروش نخواهد داشت! همه ما در همین جامعه داریم زندگی می نماییم و باتوجه به شرایطی که شاهد می باشیم و نبود تبلیغات مناسب، در قیاس با فروش سایرفیلم های روی پرده می توانم بگویم فیلم «بخارست» تا همین جا هم عالی فروخته است. در عین این که معتقدم در طول زمان فروش فیلم بیشتر هم خواهد شد.
وی با تاکید براینکه از اکران «بخارست» در وضعیت فعالی پشیمان نیستند، اظهار داشت: تنها نقطه امیدبخشی که در رابطه با اکران این فیلم وجود دارد و سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش دراین زمینه با ما همکاری کرده اند، بحث طول زمان اکران است. این فیلم مقرر است تا اکران عید فطر آینده روی پرده بماند و همین طول مدت اکران می تواند به فروش فیلم کمک نماید.
این تهیه کننده در رابطه با برخی واکنش های انتقادی نسبت به اکران فیلم در وضعیت فعلی هم توضیح داد: ما هم جزئی از همین مردم هستیم و مانند باقی صنوفی که در همین شرایط فعال می باشند، صنف سینما هم باید به حیات خود ادامه دهد. من به عنوان تهیه کننده اگر نتوانم فیلم تازه ای بسازم، به همان نسبت عوامل دخیل در پروسه ساخت یک فیلم را گرفتار بی کاری کرده ام. بالاخره این دوره هم سپری می شود. در این بازه زمانی حدوداً سه ماهه ای که با این شرایط ملتهب مواجه بوده ایم هم همه صنوف و مشاغل مشغول به کار بوده اند، چرا باید سینما را تعطیل کنیم؟
وی تاکید کرد: در هر خانواده، هر اتفاقی هم که رخ می دهد، در نهایت همه افراد خانواده باید پشت هم باشند و تلاش کنند تا حال دیگری را خوب کنند. ما قرار نیست به شکلی رفتار نماییم که گویی تا ابد مقرر است حال همه مان بد باشد. ما به احترام شرایطی که در کشور وجود داشت، فیلم «بخارست» را در مهرماه اکران نکردیم و تا آبان ماه هم برای آن منتظر ماندیم اما می دانیم قرار هم نیست درهای سینماها برای همیشه تخته شود. مگر در همین روزها رستوران ها و دیگر مشاغل فعال نیستند؟ همه ما به یک اندازه دل آزرده هستیم اما قرار نیست یک صنف بطور کامل تعطیل شود.
طلوعی در رابطه با سهم سهامداران مردمی فیلم «بخارست» از سود فروش این فیلم که نخستین فیلم تولید شده با سرمایه گذاری مردمی در سینمای ایران شمرده می شود هم توضیح داد: قاعدتاً باید در انتظار پایان اکران فیلم بمانیم تا برپایه مجموع فروش، حسابرسی صورت بگیرد و مشخص شود به هر یک از سهامداران این فیلم چه میزان سود تعلق می گیرد.


منبع:

1401/09/12
10:19:01
5.0 / 5
310
تگهای خبر: آینده , اكران , زندگی , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری