ArtKit کیت هنری
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشكر ۸۴ پیاده لرستان:

شهادت مسیر پاسداری از آیین حق است

شهادت مسیر پاسداری از آیین حق است به گزارش کیت هنری لرستان فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان ضمن اشاره به این که شهادت مسیر پاسداری از آیین حق است، اظهار داشت: به برکت فرهنگ ایثار و شهادت دشمن توان نفوذ در دژهای مستحکم نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد.


مراد خوش کنار امروز، ۱۶ آذر در مراسم استقبال از خانواده شهید محمد نوری زاده از شهدای تازه شناسایی شده گلزار شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد ضمن اشاره به این که شهدا با صبر و ایثار باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شدند، اظهار نمود: شهدا جان خویش را فدای آرمان ها کردند.
وی فرهنگ سرنوشت ساز ایثار و شهادت را فرهنگی برگرفته از عاشورای حسینی دانست و ضمن اشاره به این که این فرهنگ لرزه بر اندام دشمن انداخته است، اضافه کرد: به برکت فرهنگ ایثار و شهادت دشمن قدرت نفود در دژهای مستحکم ایران را ندارد.
خوش کنار با تاکید بر این که شهادت راه پیروزی بر دشمن و پاسداری از آیین حق است و رزمنده باید آن قدر آماده باشد که از ایثار خون در راه آیین حق دریع نکند، افزود: جنگ تحمیلی با حمایت استکبار جهانی بدون شهادت دادن و قربانی برطرف نمی شد، برای رسیدن به اهداف والای انقلاب باید عده ای شهید می شدند تا انقلاب محفوظ بماند و اینحاست که گروههای مؤمن به میدان می آیند و با نثار خون از حق دفاع می کنند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ خرم آباد ضمن اشاره به این که دشمن برای محروم کردن ملت از اهداف انقلاب حمله و جنگی ناخواسته بر ما تحمیل کرد که در آن دفاع مقدس نیروهای مسلح مردانه ایستادند، اظهار نمود: در راه پرارزش دفاع مقدس شهدا، جانبازان و آزادگان ایثار کردند و عزت امروز را برای ما به ارمغان آوردند.
وی ضمن اشاره به این که عراق در آن ایام تسلیم فرهنگ ایثار و شهادت شد و قراردادها را پذیرفت و به لطف خدا در هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک در اختیار دشمن نماند، اظهار داشت: در ارتش ۳۹ هزار شهید سرباز دادیم که شهید محمد نوری زاده یکی از آنهاست.
منبع:

1400/09/17
10:11:20
5.0 / 5
450
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری